… to je české ovoce přímo od pěstitele

Certifikace


klasa_tresneklasa_svestkyklasa_jablka
CZ FRUIT, odbytové družstvo dbá na kvalitu svých produktů. Získali jsme oprávnění používat na své výrobky značku kvality českých výrobků Klasa – certifikát Klasa. Tento certifikát uděluje ministerstvo zemědělství po splnění přísných kriterií.  Ocenění Klasa je potvrzením skutečnosti, že dodáváme na trh ovoce českých pěstitelů vysoké kvality, které je pěstováno v podmínkách šetrných k životnímu prostředí.
 


Politika kvalityISO9001
V rámci zlepšování kvality svých výrobků v celém procesu výroby máme od roku 2006 zaveden systém řízení kvality dle ČSN EN ISO 9001:2008. S vědomím toho že CZ FRUIT, odbytové družstvo je dodavatelem potravin, je Politika jakosti konstruována tak, aby byla zákazníkům a spotřebitelům poskytnuta maximální možná záruka zdravotní nezávadnosti a kvality dodávaných produktů.

 

 Kvalitní a zdravotně nezávadné produkty souvisí již s pěstební činností. Od roku 2008 jsme držiteli certifikátu GLOBALG.A.P. potvrzující skutečnost, že v pěstební činnosti jsou dodržovány přísné mezinárodní standardy, které nám pomáhají zajišťovat kvalitu produktů na té nejvyšší úrovni.

 

 

 Pro zajištění maximální možné bezpečnosti našich produktů jsme na vybraných pracovištích zavedli od roku 2012 systém ISO 22000:2006.